Top

JivoChat kas tai ir kaip ji naudoti?

- jivo3 - JivoChat kas tai ir kaip ji naudoti?

JivoChat kas tai ir kaip ji naudoti?

Šiandien kiekvienas šiuolaikiškas verslas turi viena ar daugiau svetainių, kurios padeda pardavėjams rasti ir pritraukti naujus ir aptarnauti nuolatinius klientus. Tačiau ne visos svetainės veikia vienodai gerai. Taip atsitinka, kad lankytojas atėjus į svetainę, nerado nieko įdomaus ir išėjo net neatsisveikinus.

Taip gali atsitikti dėl įvairių priežasčių:

  1. Svetainėje yra mažai informacijos;
  2. Informacija neaktuali;
  3. Daug informacijos ir sunku susigaudyti;
  4. Lankytojas nežino, ko ieško.
  5. Ir panašiai;

Siekiant pagerinti svetaines efektyvumą, verslininkai integruoja įvairius interaktyvius sprendimus, kurie taupo potencialiu klientų laiką ir jėgas.

Vienas iš tokių sprendimų yra JivoChat – internetinė paslauga, leidžianti lankytojui greitai užduoti klausimą ir greitai gauti atsakymą. Kaip rodo praktika, tokios paslaugos ženkliai padidina svetainės konversiją, nes lankytojas laiku sulaukia jam reikalingos pagalbos ir dėl to yra didele tikimybe kad iš paprasto lankytojo jis taps potencialiu klientų.  

Be to, internetinio konsultanto buvimas tampa kokybiško serviso rodikliu.

Kaip tai veikia?

JivoChattai įrankis, kuris įtraukia svetainės lankytoją į tiesioginę sąveiką. Savalaikis atsakymas į svarbų klausimą, kurį klientas turi realiu laiku, tiesiogiai veikia asmens sprendimą pirkti ar ne? Užsakyti arba ieškoti toliau?

Mes pripratome prie to, kad kiekvienoje svetainėje yra puslapis su kontaktais ir atsiliepimų forma. Bet pats klientas skambins, rašys arba užpildys kažką tik tuo atveju, jei jis jau domisi jūsų produktu.

JivoChat (kaip gyvo bendravimo tarp įmonės atstovo ir potencialaus pirkėjo forma) gali radikaliai pakeisti situaciją: ji leidžia padaryti nesusidomėjusi lankytoją, kuris netyčia užėjo į puslapį, aktyviai dalyvauti pardavime.

- jivochat1 1024x392 - JivoChat kas tai ir kaip ji naudoti?

JivoChat privalumai

1. Augimas

JivoChat teigiamai veikia pelno augimą. jis didina pardavimus internetu. Interneto rinkodaros specialistai paskaičiavo ir teigia, kad JivoChat 5 kartus padidina pardavimus internetu!

2. Suliejimas

JivoChat dizainas lengvai pritaikomas prie bet kurios svetainės dizaino. Jei norite, jis bus kuklus ir nepastebimas arba ryškus ir stilingas.

3. Lengvumas

Klientai rašo ir skambina nemokamai, o operatoriaus atsakymas gaunamas iš karto – visi mėgsta tokį paprasta bendravimą, todėl lankytojas vėl sugrįš.

4. Racionalizavimas

Interneto konsultanto parinktis galite nustatyti patys, nes žinote, kokiame puslapyje ir kada geriau pradeti dialogą su klientų.

5. Integracija

JivoChat lengvai integruojasi su CRM sistema, todėl visą korespondenciją, kontaktai ir klientų informaciją bus visada pasiekiama.

6. Pritaikomumas

JivoChat yra adaptyvus – interneto konsultantas neapsiriboja ryšio priemonėmis su klientais ir nėra susietas su darbo vieta: galite bendrauti iš kompiuterio, iš planšetinio kompiuterio ar kito mobiliojo įrenginio.

7. Universalumas

Programa yra suderinama su Windows, Linux ir Mac, ji leidžia valdyti skambučius iš svetainės, leidžia bendrauti su keliais potencialiais klientais vienu metu ir keistis failais.

8. Žvalgyba

Konsultantas mato, ką lankytojas rašo prieš siųsdamas pranešimą. Todėl jis turi laiko manevruoti ir pasirinkti elgesio strategiją.

9. Analizė

Jūs galite lengvai analizuoti savo tikslinę auditoriją, nes su JivoChat lengva nustatyti iš kur atėjo klientas, kliento užklausą paieškos sistemoje, jo interesus, buvimo vietą.

- jivochat2 1024x479 - JivoChat kas tai ir kaip ji naudoti?

10. Stebėjimas

Jūs matote, ką lankytojas daro svetainėje, kokie puslapiai ji domina, todėl greitai nustatysite tinkamą momentą kvietimui, pasiūlymui, konsultacijai.

11. Kontrolė

Vadovas visiškai kontroliuoja savo pavaldiniu darbą: visi dialogai bus prieinami peržiūrai arba iškart siunčiami į vadovo paštą! Tokios informacijos analizė padės nustatyti neefektyvius konsultantus ir vengti pasikartojančių klaidų.

 

Šiandien JivoChat yra kiekvienoje geroje svetainėje. Ir tai yra ne tik dėl to kad kaina yra mažesne negu panašiu projektų. JivoChat lengva įdiegti, jis turi tiek vieno vartotojo, tiek ir daugelio vartotoju versiją. Užsakant metines paslaugas, nuolaidos siekia 50%. Be to, galima nemokamai išbandyti produktą 2 savaites ir įsitikinti jo naudingumų. Išsamią informaciją apie produktą galima rasti adresu www.jivochat.com

Jeigu jus nuspręsite įdegti šita sistemą savo svetainėje, mūsų komanda padarys tai nemokamai.

 

 

 

 

Komentarų nėra

Atsiprašome, bet komentarai laikinai išjungti.